Dlaczego warto zdecydować się na zakup drewnianych okularów?

Okulary to akcesoria, których potrzebuje coraz więcej ludzi. Niestety, ich podstawową wadą jest duża wrażliwość na uszkodzenia i ogólna delikatność. Standardowe modele są bowiem wykonywane z plastiku, rzadziej też z metalu (ten z kolei łatwo zarysować, a czasem wygiąć). Wielu użytkowników narzeka także na nieładny wygląd tych akcesoriów, który, zamiast ozdabiać, tak naprawdę często oszpeca twarz. Doskonałą alternatywą, rozwiązującą wymienione wcześniej problemy, będą jednak drewniane okulary. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak.

Jedyne w swoim rodzaju okulary drewniane można kupić w warsztacie Niebagatela. Każda para jest wykonywana z pasją, a oferta jest dosyć szeroka. Można wybierać spośród różnych kształtów oprawek, dopasowując je do swojej twarzy. Co więcej, jeśli wśród prezentowanych modeli nie znajdzie się niczego dla siebie, można też poprosić o wykonanie okularów na zamówienie. Wówczas omówi się szczegóły bezpośrednio z twórcą, a potem będzie się można cieszyć wymarzonym modelem, jakiego nie ma nikt inny. 

Każda okulary drewniane, wykonane w manufakturze Niebagatela, charakteryzuje się dbałością o każdy szczegół. Dzięki wykorzystaniu akurat takiego materiału, akcesoria te nabierają nie tylko zupełnie innego wymiaru, ale i stają się dużo bardziej odporne na zniszczenia. Na pewno też odznaczają się eleganckim, nowoczesnym designem na tle standardowych oprawek, proponowanych przez niezliczone salony optyczne.